Blog - Polisöv

Bina Dış Cephe Süslemeleri

Yüksek kaliteli poliüretan malzeme ve işçilikle, mimarinizin iç ve dış cephe kaplamasına estetik bir görünüm kazandırmak için, çok çalışıyoruz...

Bina Dış Cephe Süslemeleri

Bina Dış Cephe Süslemeleri Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?


01 Temmuz 2019 Saat 14:00Dekoratif Bina Dış Cephe Süslemeleri ürünlerimiz, standart ürün gruplarının yanı sıra özel imalat ile hayal ettiğiniz tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Süsleme kelimesi geniş bir anlam ifade etmekte olup, hemen hemen tüm ürün gruplarımızın kullanıldığı çok geniş bir ürün ve uygulama yelpazesidir.

Sütun, başlık, ayak, korkuluk, kilit taşı, köşe taşı, cephe kaplama panelleri, payanda, çıta ve ekipmanları vb. tüm Bina Dış Cephe Süslemeleri aslında birer cephe kaplama ürünüdür. Doğru bir dış cephe süslemesi ile eski veya yeni yapınızı bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz resimde birçok poliüretan ürün grupları kullanılmıştır.

Bina Dış Cephe Süslemeleri 2. Resim
Bina Dış Cephe Süslemeleri 3. Resim
Bina Dış Cephe Süslemeleri 4. Resim
Bina Dış Cephe Süslemeleri 5. Resim

Poliüretan malzeme ile üretilmiş Bina Dış Cephe Süsleme ürünlerimiz, mimariniz ile mükemmel bir uyum sağlayarak, farklılık yaratacaktır. Doğru ürünü doğru yerde kullanmak için konusunda uzman teknik ekibimiz ile süsleme işlemlerinizin öncesinde ve sonrasında her zaman yanınızda olacağız.

Bina dış cephe süsleme ürünlerimiz, 200 yıl ömre sahip, dayanıklı, sudan etkilenmeyen, tutuşmayan poliüretan malzeme ile üretilmektedir. Ürünlerimiz hafif olması ve montajının kolay bir şekilde gerçekleşmesi nedeniyle, tüketiciden her zaman tam not almıştır.

Bizlere ulaşmanız durumunda, detaylı bilgi vermekten onur duyarız.