Blog - Polisöv

Dekoratif Poliüretan Kaplama

Dekoratif Poliüretan Kaplama Yüksek kaliteli poliüretan malzeme ve işçilikle, mimarinizin iç ve dış cephe kaplamasına estetik bir görünüm kazandırmak için, çok çalışıyoruz...

Dekoratif Poliüretan Kaplama

Dekoratif Poliüretan Kaplama Nedir?


03 Temmuz 2019 Saat 14:00


Dekoratif Poliüretan Kaplama

Cephenizin dekoratif poliüretan kaplama sayesinde başarılı görünüşü sizi daha mutlu bir birey yapar.

Poliüretan malzeme ile üretilen kaplama panelleri, günümüz teknolojisiyle üretilen en kullanışlı ve tüketici dostu cephe kaplama ürünüdür. Dekoratif poliüretan kaplama kullanıldığı iç veya dış cephe ile uyumu mükemmeldir. Poliüretan paneller, cephenizin kaba sıvası üzerine uygulanır ve tüm mantolama ihtiyaçlarını içerisinde taşıyan yapısıyla, mantolama maliyetlerinden tasarruf edersiniz.

Dekoratif Poliüretan Kaplama resmi
Dekoratif Poliüretan Kaplama modelleri
Dekoratif Poliüretan Kaplama Paneli

Yapınızın ısı, ses ve su izolasyonun yanı sıra, yangında tutuşmaz yapısı sebebiyle ateşi yürütmez ve dekoratif poliüretan kaplama panelleri tüketiciye maddi manevi fayda sağlar. Dekoratif poliüretan kaplama ürünlerimiz çok hafif ve dayanıklıdır.

180-220 dansite arası sertlikteki ürünlerimi, farklı ürünler ile belki de başaramayacağınız kaplama işlemini, poliüretan cephe kaplama sayesinde rahatlıkla başarabilirsiniz.

Standart ölçülerdeki dekoratif cephe kaplama ürünlerimizi, ürünlerimiz sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Mimarinizin cephesine uygun özel ölçüler gerektirdiği durumlarda, özel imalat ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Dekoratif poliüretan kaplama klasik, modern veya avantgarde tüm projeler için bizleri arayabilirsiniz. Dekoratif kaplamalarımız, diğer ürünlerimiz ya da kafanıza takılan tüm cephe çözümleri ile ilgili tamamlayıcı bilgi vermeye hazırız.