Blog - Polisöv

Desenli Dış Cephe Kaplama

Yüksek kaliteli poliüretan malzeme ve işçilikle, mimarinizin iç ve dış cephe kaplamasına estetik bir görünüm kazandırmak için, çok çalışıyoruz...

Desenli Dış Cephe Kaplama

Desenli Dış Cephe Kaplama Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?


28 Haziran 2019 Saat 10:00


Desenli Dış Cephe Kaplama

Cephede uygulanan yanlış, fazla veya projenize uygun olmayan desenli dış cephe kaplama kullanımı, sizlerin uzun uğraşlar vererek, son aşamaya getirdiğiniz projenizi maalesef olumsuz etkileyebilir. Uygulanacak dekoratif kaplama panelleri, yapıların dünden bugüne gelişmeleri takip ederek, gelecekte proje dış cephelerinin hangi yöne gideceğini tahmin edebilen mimarlar tarafından diyazn edilmelidir. Bizlere ulaşarak alanında uzman mimar kadromuz ile görüşerek konu ile ilgili sanışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Konusunda uzman teknik ekip arkadaşlarımız sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışacaktır.

Çok çeşitli ürün yelpazemiz bulunmakta olup mimarinize en uygun desenli desenli dış cephe kaplama panelini kolaylıkla seçebilirsiniz. 180-220 dansite sertliğe sahip desenli cephe kaplama ürünlerimizi incelemek için web sitemizi siyaret edebilirsiniz. Standart ölçülerin yanı sıra özel imalat yapılarak, istenilen ölçüde ve desende de tasarım yapılabilmektedir.

Poliüretan şuan ki teknoloji için söylemek gerekirse, bu zamana kadar uygulanan en iyi desenli dış cephe kaplama ürünü olup çok dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir. Poliüretan ürünlerimiz üzerinde yapmış olduğumuz çeşitli yakma, darbe vb. sağlamlık testlerimize instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Desenler, özel kalıplarımız sayesinde yüksek basıncı ortamda şekillendiği için girintiler pürüzsüz olup cephenizle mükemmel bir uyum sağlar.

Poliüretan hammadde ile üretilmiş, desenli dış cephe kaplamaları 200 yıl ömürlü, yangın riskine karşı tutuşmaz, hafif ve kolay uygulanabilir, sudan etkilenmez ve darbeye dayanıklıdır.

Projenize poliüretan desenli dış cephe kaplama ürünlerimiz ile ufak dokunuşlar yaparak değerini arttırabilir ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.