Blog - Polisöv

Dış Cephe Kaplama Örnekleri

Yüksek kaliteli poliüretan malzeme ve işçilikle, mimarinizin iç ve dış cephe kaplamasına estetik bir görünüm kazandırmak için, çok çalışıyoruz...

Dış Cephe Kaplama Örnekleri

Dış Cephe Kaplama Örnekleri Nedir?


28 Haziran 2019 Saat 13:00


Dış Cephe Kaplama Örnekleri

Apartman, iş yeri, müskakil villa vb. yaşadığımız çeşitli yerlerin veya çalıştığımız işyerlerinin dış cepheleri yaşam standartlarımızın bir göstergesi olan önemli bir faktördür. Dış cephe kaplama örnekleri özellikle iş ortamında başarıyı simgelerken, özel hayatımızda da yaşam kalitesini gösteren önemli bir gereksinimdir.

Örneğin evimize gelen misafirimizin veya ofisimize iş görüşmesine gelen işverenin, ilk bakışta etkileyen önemli famktör mimarinizin dış cephesidir. Size en uygun dış cephe kaplama örneklerimiz için doğru ürün ve uygulamayı en uygun fiyata sunabilecek uzman kadromuzla yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Daha basite indirgenmiş şekilde anlatmak gerekirse, nasıl oluyor da aracınızın rengi ve görüntüsü ya da giydiğiniz kıyafetler, ayakkabılarınız veya saat detayı insanlar ile yaptığınız temaslarda ilk görünüşte kafasında bir algı yaratıyorsa, eviniz veya iş yerinizi gören insanlarında, yaşam standartlarınızla ile ilgili kendilerince fikir oluşturmaktadır. Bu durumda mimarinizin dış cephesinin göze güzel görünmesi ve kaliteyi yansıtması, önemli bir faktör olduğunu söz etmek, çok doğru olacaktır.

Dış cephe kaplama örneklerimizden bazıları.

Antalya Expo Dış Cephe Kaplama Örnekleri
Filistin Dış Cephe Kaplama Örnekleri
Özel Okul Dış Cephe Kaplama Örnekleri

Dış cephe kaplama örnekleri görselinizin yanı sıra, kullanışlı olması ve sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermesi gerekmektedir. Ses izolasyonu, ısı izolasyonu, hafif olması, dayanıklı olması, sudan etkilenmemesi, kolay uygulanabilir olması ve en önemli konu olası yangın durumlarında maddi ve manevi zararın en aza indirilmesidir.

poliüretanın en önemli özelliklerinden biri olan, ısı iletmeme özelliği alevin yürümesini engellemektedir. Poliüretan hammadde ile üretilen cephe kaplama ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza yüksek verimlilikle cevap vermektedir.

En iddialı cephe kaplama projelerini yapabileceğimizin garantisini vermekteyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.