Blog - Polisöv

Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması

Yüksek kaliteli poliüretan malzeme ve işçilikle, mimarinizin iç ve dış cephe kaplamasına estetik bir görünüm kazandırmak için, çok çalışıyoruz...

Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması

Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması Hakkında Bilgiler


05 Temmuz 2019 Saat 11:00


Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması

Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması

Çeşitli doğal taşlardan elde edilen, çok sayıda ürün kalıpları ile poliüretan malzeme kullanılarak 180-220 dansite arası dayanıklılıkta poliüretan taş desenli cephe kaplama ürünlerimiz üretilmektedir. Üstün özellikleri sayesinde, günümüz teknolojisinin en kaliteli Taş desenli Dış Cephe Kaplamasıdır.

1e1 görünüm elde edebileceğiniz taş görünümlü cepheniz ile ekstra mantolama ihtiyacınız kalmayacaktır. Mükemmel bir ses, ısı ve su izolasyon malzemesidir. Tutuşmaz yapısı ile ateşi yürütmez. Kolayca uygulanarak, uygulama öncesinde veya sonrasında yüzeyine tüm boya türleri kolayca kullanılabilir.


Taş Desenli Kaplama

Taş görünümlü ürünler piyasada çok sayıda mevcuttur. Önemli olan hangi malzeme ile taş görünümlü ürünlerin üretildiğidir. Strafor ile tam olarak görünüm verilememektedir. Beton malzeme ile elde edilen taş görünümlü kaplamalar ise genellikle iç cephelerde dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir.

Poliüretan ile ürettiğimiz kaplamalarımız hakkında web sitemizin ana sayfa bölümünde bulunan Taş Desenli Kaplama ile ilgili sayfamızı ziyaret edebilir, konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Taş Desenli Dış Cephe Kaplaması

Taş Desenli Söve Fiyatları

Ürünlerimiz poliüretan malzeme ile üretilmektedir. Dayanıklılığı ve hafifliğiyle marka olan Poliüretan, çeşitli sektörlerde 10.000 den fazla üründe kullanılmaktadır. Poliüretan ile üretilen Taş Desenli Söve Fiyatlarımız için lütfen bize ulaşınız.